OFERTA

Kwiatowa Manufaktura

Tworzymy oprawę kwiatową przyjęć ślubnych, eventów, restauracji i centrów handlowych. Tworzymy i pielęgnujemy tereny zieleni.
Naszą domeną jest odważne łączenie barw i faktur wpisane w aranżacje mało i wielkoformatowe.
W branży od wielu lat.

Trochę o nas i o sposobie naszej pracy

Dzień dobry

Jesteś na stronie pracowni florystycznej z  wieloletnim doświadczeniem w branży i grupą wykwalifikowanych ludzi. Wykonujemy dekoracje ślubne, eventów, okazjonalne, centrów handlowych oraz zakładamy i pielęgnujemy  tereny zieleni.
Specyfikacją firmy jest brak kwiaciarni. Znaczy to, że wszystkie kwiaty kupowane są na zamówienie Klienta, są zawsze świeże a kompozycje dowieziemy pod wskazany adres. Wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość z zamówieniem. Realizujemy je „od ręki” lub z jednodniowym opóźnieniem (po porannych zakupach na giełdach kwiatowych)
Miejscem naszej pracy jest Warszawa i  jej okolice. Nie ograniczamy się jednak do działania na wąskim obszarze i wykonujemy dekoracje na terenie całej Polski.
Znaleźć  nas można wszędzie tam, gdzie Klient ma czas i możliwości na spotkanie.
Nasze doświadczenie oraz Wasze oczekiwania mogą zaowocować doskonałym efektem, gdzie nagrodą jest uznanie odbiorców. Coraz częściej  Klientom zależy na dekoracjach nietuzinkowych, eleganckich, wychodzących poza wąskie ramy asortymentu typowej kwiaciarni,  jednocześnie w przystępnych cenach. Szeroka baza katalogów z całego świata i nowatorskie pomysły pomogą sprostać temu zadaniu.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nieodpłatnie wypożyczamy naczynia wykorzystywane do dekoracji.  Oferta ważna przy zamówieniach powyżej 800zł.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych. W celu poznania dokładnych cen wybranych dekoracji zapraszamy do kontaktu.

 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów i rozwiązań do bezpośredniego kopiowania, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów oraz opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione. Stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze przewidzianej w Kodeksie. Karnym Kwiatowa Manufaktura oświadcza, że jest autorem, wszystkich tekstów oraz aranżacji na tej stronie.